Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Çekmeköy Garantili Kombi Servisi
 

Çekmeköy garantili kombi servisi veren firmamız alanında uzman şekilde çalışmaktadır. Bakımların yanında arıza durumları için de firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Genellikle kombilerde ortaya çıkan sorunların başında ısıtmama ya da ateşlememe konuları gelmektedir. Bu durumda uzman personellerimiz en kısa sürede arıza tespiti ve onarımı gerçekleştirmektedirler. 

 

Arıza ve onarım işlemleri esnasında parça değişimleri söz konusu olabilmektedir. Bu durumda mutlaka orijinal parça ile değişim sağlanmaktadır. Maliyetin düşmesi için kalitesi ya da kısa ömürlü ürünler yerine kaliteli ve uzun ömürlü parçalar kullanılmaktadır. Bunun yanında sizlerin güvenliği bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle sadece değiştirilen parçalar değil, onarım ve bakım sırasında kullanılan teçhizatlar da güvenlik kriterlerine göre kullanılmaktadır. 

 

Kartal Kombi Servisi

 

Kartal kombi servisi denildiğinde ilk akla gelen isim firmamız olmaktadır. Bunun iki önemli nedeni bulunmaktadır. Bunların başında uzman kadromuz gelmektedir. İkinci husus ise kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetimiz olmaktadır. Gaz ve sıcak su gibi temel konuları ele alan kombilerin tamir ve bakımları da uzman eller tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda firmamız her an sizlerle beraber olmaktadır. 

Tamir konusu da önemli hususlar arasında yer almaktadır. Arızalar genellikle ısıtmama ve ateşlememe gibi konular olmaktadır. Bu durumda ise mutlaka tedbirli davranmak gerekmektedir. Öncelikle kişisel önlemler alınmalı ve firmamız ile irtibata geçilmelidir. Firmamız gereken tüm işlemleri kısa sürede yerine getirmekte ve sizlere güvenli bir cihaz bırakmaktadır.

 

Kartal Garantili Kombi Bakım

Kartal garantili kombi bakım çalışması yürüten firmamız gereken her işlemi profesyonellik içerisinde sizlere sunmaktadır. Elektrik aksamı da içerisinde bulunan kombiler ile çalışırken tüm güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Hem elektrik hem de gaz sistemleri öncelikle kapatılmaktadır. Sonrasında ise gerekli prosedürler uygulanarak işlemleri yerine getirilmektedir.
 

Tüm işlemler bittiğinde ise kontroller güvenlik tedbirleri ile birlikte sizler için yerine getirilmektedir. Tüm bunların yanında firmamız gereken tüm açıklamaları sizlere yapmaktadır. Bu nedenle bu uyarıların mutlaka dinlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Her an firmamızı arayarak işlemlerden önce ve sonrasında bilgi alabilirsiniz. Gerçekleştirilen tüm işlemler firmamız garantisi altında sizlere ve sevdiklerinize sunulmaktadır.
 

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15